2020’nin En İyi Sonbahar Trendleri

Pandemi, evde kalma uyarıları derken 2020 sonbahar trendleri için bu sefer farklı bir zeminde de olsa modanın merkezleri olan paris, milano ve new york’a bir göz gezdirdik.

Ağır metal

Bu sonbaharda, metalik renkler, hem iş hem de oyun için uygun seçeneklerle sezonun rahat örgülerini ve diz boyu deri çizmelerini aydınlatmanın canlı ve yeni bir yolunu sunuyor. Versace’de abartısız parıldayan ince çizgiler blazer ceketlerle kaplanırken, parlak gümüş düğmeler Brunello Cucinelli’de serinliğini korudu.

Prep School Prefect

Batı İskoçya’nın ekose desenlerinden türetilen kız öğrenci elyafı, hem parlak hem de sessiz çeklerle pistlere ulaştı. Miu Miu’da büzülmüş baklava desenli hırkalar ve catsuits, Dior’da V yakalı argyle örgüler, Victoria Beckham’da ise arsız baklava desenli süveter süslüyordu.

Patchwork Mükemmellik

Marni’de (üstte) folklorik patchwork desenlerine bir saplantı hakim olurken, feminen ileriye dönük patchwork ve işlemeli parçalar Tory Burch’taki pistleri süsledi. Antika patchwork kumaşlar, Alexander McQueen’de sergilenen yorgan benzeri kreasyonlar için bir ilham kaynağıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir